QUOTE

Bornprettystore.com hediyeleri - 2

14 Mart 2014 Cuma

Bornprettystore.com'un denemem için gönderdiği ürünlerden sağ alt köşedeki güllü tırnak transferlerini şu yazımda anlatmıştım hatırlarsanız.

Şimdi geri kalan 3 ürünü nasıl kullanmışım ona bakalım :)


İlk olarak tırnak stickerlarından başlayalım. Uygulaması çok kolay, ve çok kullanışlı olan bu stickerlardan tırnağınızın boyutuna uygun olanı seçiyorsunuz ve yapıştırıp fazlalığı törpü ile alıyorsunuz. Üzerine cilayıda sürdünüz mü tamamdır :) İster bütün tırnaklarınıza uygulayın, ister benim gibi tek tırnağınıza uygulayıp farklı modeller deneyin. Satın almak isterseniz buraya tık tık.
Bir numaralı yazımda anlattığım güllü tırnak transferlerinin tüy şeklinde olanları bunlar. Uygulanışı aynı. Satın almak için buraya tık tık.Ve son olarak yıldız şeklinde tırnak zımbaları. Uygulanışı ise çok basit. Alt kata uygulayacağınız oje kuruduktan sonra zımbayı yapıştırmak istediğiniz yere zımbadan büyük olmayacak şekilde bir damla şeffaf oje damlatıp hemen zımbayı üzerine yerleştiriyorsunuz. Hafifçe bastırıp sabitliyoruz ve kurumasını bekliyoruz. Satın almak isterseniz buraya tık tık.

Sizde eğer bornprettystore.com'dan alışveriş yapmak isterseniz isimyoktublog okuyucularına özel %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik kargo ücreti yok.Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki kodu kullanmanız. Sevgiler.. :)
2 yorum

  1. O gri simli oje nasil bir ojedir hasta oldummm lütfen nedir o nedir o ? :)))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Rimmel London Space Dust Shooting Star, Watsons'larda bulabilirsin :)

      Sil

Her kelimen benim için değerli, çekinme hadi ! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
İsimyoktu. All rights reserved. © Maira Gall.