QUOTE

Kozmobio ile el bakım günü

20 Kasım 2014 Perşembe

Geçtiğimiz haftalarda Kozmobio sponsorluğunda Bursa Fsm'deki Ayak+El Bakım Merkezinde buluştuk. Kozmobio ürünleri ile zaten Balköpüğü Bursa'da etkinliğinde tanışmıştık. Bu sefer daha yakından, mıncıklayarak inceledik bütün ürünleri.


Ev sahibemiz Melissa Hanım güleryüzü ile bizleri çok güzel ağırladı. O sırayla tırnaklarımıza bakım yaparken biz de Kozmobio ürünlerini Orcan Bey'in ayrıntılı sunumuyla yakından tanıdık.


Bu dolaptakiler Melissa Hanım'ın uyguladığı bakımlardaki baş yardımcıları. :)


Günün en ilginç ürünü belki de bu parfümdü. Kokusu ile mutluluk veren bir parfüm. Denemediğimizde gerçekten de yüzlerimizde bir gülümseme belirdi. Şekerli fakat hafif bir kokusu var. Şekerli sakız gibi kokuyordu bence çok beğendim. :)


Bu minik kutudaki saf argan yağıydı. Orcan Bey ellerindeki sedef hastalığı için kullanıyormuş. Oldukça faydasını gördüğünü belirtti.


Öndeki tatlı pembe renkli kutudakiler gül kokulu sabunlar. İnsan kullanmaya kıyamaz, o kadar hoş bir görünümü var ki tam olarak banyo dekorasyonu için yapılmış. Arkadaki süprizli görünen paket ise bir el bakımı kiti. İçerisinde peeling, maske ve krem mevcut. Buradan ürüne ulaşabilirsiniz.


Ve son olarak Aloebio50 serisinden aloe vera suyu içeren sprey deodorant. Oldukça ferah bir kokusu olan bu deodorantın gayet makul fiyatı ile denemeye değer bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

Melissa Hanım'a ve Orcan Bey'e her şey için bir kez daha teşekkür ediyorum.

İşte Kozmobio'dan benim beğendiğim ürünler bunlardı. Peki ya siz daha önce bu markaya ait ürünlerden denemiş miydiniz?  Tavsiyelerinize açığım. :)2 yorum

  1. sayfa tasarımın çok güzel olmuş güle güle kullan :))

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim :) içime sinmedi pek ama idare eder şimdilik sanırım :)

    YanıtlaSil

Her kelimen benim için değerli, çekinme hadi ! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
İsimyoktu. All rights reserved. © Maira Gall.