QUOTE

Farmona Nivelazione El ve Tırnak Bakımı İçin Besleyici ve Canlandırıcı Serum

4 Mart 2015 Çarşamba


Merhabaaaa! Haftanın ortası ne çabuk olmuş yahu değil mi? :) Bugünün konuğu ellerimin aşk yaşadığı harika bir ürün. Polonya merkezli Farmona markasının Nivelazone El ve Tırnak Bakımı İçin Besleyivi ve Canlandırıcı Serumu.
Bu ürünle tanışmam Neşeli Buluşma sayesinde oldu. Roaccutane tedavimden ayrıntılı olarak her ne kadar bahsetmek istemesem de cildimin kuruduğunu tahmin etmeniz pekte zor değil. Özellikle ellerimin üzeri zımpara misali çatladı ve sertleşti. Kullandığım el kremleri kısa süreli yumuşatma sağlasa da kesin çözüm olmuyordu.

Doğrusunu söylemek gerekirse Farmona markasını daha önce duymamıştım ama denemekten ne çıkar diyerek ellerime masaj yaparak uyguladım. Ertesi gün ellerimin üzeri önceki güne kıyasla çok daha nemli, çok daha yumuşaktı. Düzenli olarak gün içerisinde kuruluk hissettiğim an uyguladım. 2 hafta dolmak üzere ve ellerim pamuk gibi şuan. 

Zararlı koruyucular, ve renklendirici maddeler içermiyor. Ayrıca hipoallerjenik. Belli belirsiz, rahatsız olmayan bir kokusu var. Oldukça bereketli bir ürün. Fındık tanesi kadar alıyorsunuz ve bütün elinize yetiyor. Yağlı bir his bırakmadan çabucak emiliyor. Derinlemesine ve yoğun olarak nemlendiriyor, cildinizin nemi tutmasına yardımcı oluyor. Böylece yaşlanma sürecini geciktiriyor ve cildin elastikiyetini arttırıyor. Tırnakları güçlendirdiği, kırılma ve soyulmaları azalttığı söyleniyor. Son zamanlarda tırnaklarımın önceye kıyasla biraz daha sağlıklı olduğunu söyleyebilirim ama tırnaklarım için kullandığım başka ürünler de olduğundan o konuda yorum yapamayacağım.

Satın almak isterseniz buradan 23 tl'ye alabilir, hatta biraz araştırma ile daha uyguna bile bulabilirsiniz.

Elimdeki krem stoğum bittiğinde kesinlikle tekrar alacağım bir ürün. 

Sizin de zor anlarınızda yardımınıza koşan, önerebileceğiniz süper bir el kreminiz var mı?


Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Her kelimen benim için değerli, çekinme hadi ! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
İsimyoktu. All rights reserved. © Maira Gall.