QUOTE

Tatlımo Bursa Lansmanı

17 Kasım 2015 Salı


Geçdiğimiz hafta Pazar günü Bursa'da Kükürtlü Caddesindeki Lavandin kafe'de Bursa'lı blogger arkadaşlarımızla buluştuk. 

Tatlımo'dan sevgili Mahmut Atar bizlere firma ve ürünler ile ilgili bilgilendirme yaptı. Bu işe nasıl başladıklarını, ürünlerine ve müşterilerine vermiş olduğu önemden bahsetti. Mahmut Bey'in işini ne denli sevdiğini ve özen göstererek yaptığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.


 Tatlımo'nun lezzet topları eşliğinde güzel, sohbet dolu bir gün geçirmiş olduk. Tatlımo'nun bol çeşit ve uygun fiyat seçenekleri ile özel günlerinizde kolaylıkla ve düşünmeden sipariş verebileceğiniz bir marka olduğunu düşünüyorum. Müşterileri ile iletişime, onlardan gelen geri bildirime bu kadar önem veren daha çok firmaya ihtiyacımız var.


Ayrıca bize ev sahipliği yapan Lavandin Kafe sahiplerine de sıcak kanlılıkları ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Eğer yolunuz Bursa'ya düşerse Kükürtlü İlköğretim Okulunun hemen karşısında Kafe Lavandin'de bir kahve içmenizi tavsiye ederim. 

Sevgiler. :)


2 yorum

  1. çikolatalı meyvelerine doyum olmuyor :-)))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle :) çikolata her şeye çok yakışıyor zaten ama kullandıkları çikolata o kadar hafif ki hiç kesmiyor, yedikçe yiyesi geliyor insanın :D Sonrasında her Pazartesi diyete başlıyoruz işte :D

      Sil

Her kelimen benim için değerli, çekinme hadi ! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
İsimyoktu. All rights reserved. © Maira Gall.